praca biurowa stała

Dodane: Wtorek, 27 Marzec, 2018  14:51
  • Telefon: 505677823
  • Lokalizacja: Wolsztyn
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Obsługa klienta / call center
  • Płaca brutto min.: 2500
  • Płaca brutto max.: 3000
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Dodatkowe: Brak wymagań
  • Pracodawca:arstele

Dział Obsługi Klienta w filii Wolsztyn poszukuje pracowników na stanowisko Konsultant ds. Rejestracji.

Opis stanowiska pracy:
- telefoniczna obsługa rozmów wychodzących dotyczących darmowej profilaktyki zdrowotnej, w tym udzielanie informacji o zakresie proponowanych badań medycznych
- rejestrowanie zainteresowanych osób na bezpłatna diagnostykę medyczna ( podanie nr rezerwacji, wyznaczenie godziny )

Wartością firmy są ludzie, dlatego naszym pracownikom zapewniamy:
- wyjątkowa atmosferę pracy oparta na wzajemnym szacunku i wsparciu
- atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z Gwarantowanej stawki godzinowej oraz Wysokich premii uzależnionych od zaangażowania w wykonywane obowiązki
(nasi konsultanci średnio zarabiają 2000 netto)
- grafik dostosowany do dyspozycyjności pracownika
(praca JEDNOZMIANOWA po 6 lub 8 h)
- stała, profesjonalna pomoc przełożonych oraz cykliczne szkolenia
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Oczekujemy;
- nienagannej dykcji
- komunikatywności oraz swobody w prowadzeniu rozmów
- uśmiechu na twarzy oraz pozytywnego podejścia
- zaangażowania oraz chęci do pracy

Doświadczenie nie jest wymagane, zapewniamy bezpłatne szkolenie.

Jeszcze dziś prześlij swoje CV za pośrednictwem portalu OLX, liczba miejsc ograniczona. Czekamy na Ciebie!

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Wolsztyn
  • Praca Olsztyn
Sandra Wojtkowiak
Na Lento.pl od 18 sty 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń